Sınav Eğitim Kurumlarının geleneksel olarak düzenlediği “2018 Kurucular Zirvesi” bu yıl Ankara’da yapıldı. Türkiye’nin her yerinden Kurucu Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantının ilk gününde açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer yaptı. Sınav Eğitim Kurumlarının temel değerleri; takip, hakkaniyet, empati ve demokrasi kavramlarının ekseninde konuşma yapan Sayın Özer, bu tür toplantılarda programımızın, sistemimizin, yönetim biçimimizin ve yayınlarımızın masaya yatırılarak yapıcı eleştiriler ile konu edinmesinden mutluluk duyduğunu dile getirdi.
Kurucular Zirvemize katılımlarından dolayı büyük mutluluk duyduğumuz misafirlerimiz arasında MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu’da vardı. Şamlıoğlu, sektöre ilişkin yapılan ve yapılması planlanan faaliyetler üzerine görüşlerde bulundu. Değerli görüşlerinin üzerine kurucularımızın bir çok sorusunu yanıtladı. Ardından Eğitim Kurumlarında İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku konularına değinen E.İş Başmüfettişi Ali İhsan Öztürk ile verimli geçen günün sonuna gelindi.
İkinci gününde ise Sınav Eğitim Kurumları Şube Geliştirme Koordinatörü Adem Çakır geçen yıl düzenlenen Kurucular Zirvesinden bugüne kadar yapılan organizasyonlardan oluşan bir sunum gerçekleştirdi. Kurucularımıza katkı sağlayan bir diğer sunum da Başkent Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Güray Küçükkocaoğlu’nun yaptığı ‘Eğitim Kurumlarında Finansal Verimlilik’ sunumuydu. Dolu dolu geçen 2 günün sonunda serbest kürsü ile görüşlerini dile getiren kurucu temsilcilerimiz Sınav’a katkı sağlayacak fikir alışverişinde bulundu. 
Zirve, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer tarafından ailemizin değerli üyelerine Sınav Kartalı takdimi ile sona erdi. 
Emeği geçen ve katılım sağlayan büyük Sınav ailesine teşekkürler!

Toplantı Fotoğrafları için https://we.tl/uLc7thl09V

Hediye Fotoğrafları için https://we.tl/Ro4VXx8IYA

SINAV EĞİTİM KURUMLARI
  • SINAV EĞİTİM KURUMLARI
  • ALINTERİ BULVARI UZAYÇAĞI CAD. 1249. SOKAK NO:5 OSTİM
  • 0(312) 385 4003
  • YENİMAHALLE /ANKARA