mappointerSANA EN YAKIN SINAV

LEGO® ÖĞRENME SİSTEMİ

Sınav Koleji olarak öğrencilerimizin robotik ve kodlama eğitimlerimizden üst düzey performans alabilmeleri için müfredatımızı genişletmeye devam etmekteyiz. LEGO® Education’ın yaşam boyu öğrenme prensibinden ilham alarak hazırladığı yepyeni LEGO® Öğrenme Sistemi Türkiye’de ilk kez Sınav Koleji öğrencileriyle buluşuyor! Tanınmış kodlama dillerini, akıllı donanım ve sensörlerle bir araya getiren LEGO® Öğrenme Sistemi,  oyunla öğrenme ilkesine dayalı, son derece ilgi çekici çözümleriyle öğrencilerimizin robotik kodlama becerilerini artırarak, robot tasarımı ve inşa etme süreçlerini eğlenceli hale getirmektedir.
 

 
Türkiye’de ilk kez Sınav Okulları müfredatına dahil olan Bukalemun StemSet, öğrencilerimizin uygulamalı robotik eğitiminde kullanacakları kaynak kitapları ve LEGO® Education setlerini bir araya getirdi. Türk Eğitim Sistemine uygun olarak hazırlanan kitaplar, birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerle dopdolu bir öğrenme deneyimi sunmakta. Öğrencilerimiz, Bukalemun StemSet’in eğlenceli ve uygulamalı etkinlik üniteleriyle kendi tasarımlarını inşa ederken ekip çalışması, veri toplama ve analizi, robotik, kodlama konularında bilgi düzeylerini artırmaktalar.
 

Türkiye’de ilk kez Sınav Okulları’nda uygulanan LEGO® Öğrenme Sistemi ile müfredatımız çok daha güçlü! 

LEGO® Öğrenme Sistemi ile öğrencilerimizin matematik, fen bilimleri, mühendislik konularındaki başarı düzeylerini, oyunla öğrenme ilkesine dayalı, ilgi çekici çözümleriyle öğrencilerimizin robotik kodlama becerilerini artırmayı hedeflemekteyiz.Tanınmış kodlama dillerini, akıllı donanım ve sensörlerle bir araya getiren LEGO® Öğrenme Sistemi, robot tasarımı ve inşa etme süreçlerini keyifli hale getirmektedir.
 
Üretken, problem çözen bireyler olmaları konusunda desteklediğimiz öğrencilerimizin;
  • Farklı disiplinlerle bir arada çalışma,
  • Geleceğin dünyasındaki değişimlere uyum sağlama,
  • Öğrenmeyi öğrenme ve problem çözme, konularındaki becerilerini geliştirmeyi ve 21. yüzyılın kazanımlarına erken yaşta sahip olmalarını hedeflemekteyiz.

 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
outside
sinavstore
sinavyayin
franchise