ÖN KAYIT
AFTER SCHOOL

Sınav İlkokullarında After School


Öğrencilerinin ders ve sınav başarılarının yanında sosyal alandaki gelişimlerini de destekleyen sahip olduğu kurum kültürü ile fark yaratan Sınav Kolejleri, öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında bedensel, sosyal ve kültürel birikimine de katkıda bulunan ortamları içine alan bir yaşam alanı sunar.

Öğrencilerin akademik başarısını destekleyen ve okul motivasyonlarını arttıran bir program olarak uygulanan After School programı; sportif, sanatsal, bilimsel, kültürel ve sosyal etkinliklerden oluşur. Öğrencinin hobilerinin de okula dahil olduğu After School programı, öğrencileri sportif, sosyal, kültürel faaliyetlerle zenginleştirilmiş bir yaşama, özgüveni yüksek, vizyonu geniş ‘Dünya Vatandaşı’ olmaları için hazırlar. 
Kulüp seçeneklerinde Sanat Kulübü olarak; bale, görsel sanatlar,  gitar, keman, piyano, drama, origami, halk oyunları,  minik aşçılar, resim, seramik ve tasarım atölyesi seçenekleri mevcuttur.

 
       
*Sınav  İlkokullarında kulüp dersleri  okulun
olanaklarına göre farklılık gösterebilmektedir.

 
 Spor Kulübü olarak; yüzme, jimnastik, masa tenisi, buz pateni, voleybol, badminton, temel hareket eğitimi, aikido, ritim,  basketbol, futbol, okçuluk, satranç seçenekleri mevcuttur.


*Sınav  İlkokullarında kulüp dersleri okulun olanaklarına göre farklılık gösterebilmektedir.

 
Kültür Kulübü olarak; akıl oyunları, bilim atölyesi, eğlenceli matematik, satranç, çevreci minikler, bilişim, astronomi ve uzay bilimleri, geleneksel oyun seçenekleri mevcuttur.
 


*Sınav  İlkokullarında kulüp dersleri
okulun olanaklarına göre farklılık gösterebilmektedir.

19 Aralık 2021